loader
59.9304854,10.9260509,16

Kontakt oss

Åpningstider

Man-fre 07:00 - 16:30

Besøk oss

Gamleveien 2
1473 Lørenskog (3. etg)

59.9304854,10.9260509,18

Ansatte

Ta kontakt med en av våre hyggelige medarbeidere!

For oss er ingen utfordring for stor.

Salg

Anders Gøransson

Key Account Manager

M: +47 400 01 777
E: anders@reblock.no

Ronny Haklien

Key Account Manager

M: +47 920 59 432
E: ronny@reblock.no

Hege Pedersen

Key Account Manager

M: 45 03 08 37
E: hege@reblock.no

Leif T. Skjeset

Key Account Manager

REBLOCK CONTRACTING AS

M: +47 922 52 091
E: leif@reblock.no

Armin Ghiassi

Key Account Manager

M: +47 481 74 833
E: armin@reblock.no

Ben Dzelili

Key Account Manager

M: +47 902 73 881
E: ben@reblock.no

Ordre og logistikk

Sølvi Christiansen

Ordre og logistikkansvarlig

M: +47 930 27 742
E: solvi@reblock.no

Aykan Kamburce

Driftsleder

REBLOCK RENTAL AS

M: +47 976 07 107
E: aykan@reblock.no

Zekir Kamburce

Driftsleder

REBLOCK CONTAINER AS

M: +47 969 17 491
E: zekir@reblock.no

Bygg

Olav Mikal Fykse

Driftsleder

REBLOCK CONTRACTING AS

M: +47 970 18 583
E: olav@reblock.no

Muna Samir

Byggingeniør

M: +47 638 00 980
E: muna@reblock.no

Tom Harry Arnesen

Prosjektleder

M: +47 974 79 859
E: tom@reblock.no

Muhammad Asad Ansar

Byggingeniør

M: 92587754
E: muhammad@reblock.no

Produksjon

Gerardus A. Tuitel

Verkstedsmedarbeider

REBLOCK SOLUTION AS

Bartoz Niemczak

Verkstedsmedarbeider

REBLOCK SOLUTION AS

Vaidotas Jonikas

Verkstedsmedarbeider

REBLOCK SOLUTION AS

Przemuslaw Pawlak

Verkstedsmedarbeider

REBLOCK SOLUTION AS

Eva Susanne Wolfert

Prosjektkoordinator

M: +47 975 88 313
E: susanne@reblock.no

Remi K. Holm

Driftsleder

REBLOCK SOLUTION AS

M: +47 948 20 337
E: remi@reblock.no

Panagiotis Nikolakopoulos

Teamleader Assistent

REBLOCK SOLUTION AS

Økonomi

Jelis Kamburce

Regnskapskonsulent

M: +47 918 26 866
E: jelis@reblock.no

Urime Mulaj

Regnskapskonsulent

E: urime@reblock.no

Jan Lie

CFO

E: jan@reblock.no

Administrasjon

Aykan Kamburce

Driftsleder

REBLOCK RENTAL AS

M: +47 976 07 107
E: aykan@reblock.no

Zekir Kamburce

Driftsleder

REBLOCK CONTAINER AS

M: +47 969 17 491
E: zekir@reblock.no

Olav Mikal Fykse

Driftsleder

REBLOCK CONTRACTING AS

M: +47 970 18 583
E: olav@reblock.no

Remi K. Holm

Driftsleder

REBLOCK SOLUTION AS

M: +47 948 20 337
E: remi@reblock.no

Jan Lie

CFO

E: jan@reblock.no

Oddvin Sandvik

Member of board

Richard I. Anfinsen Sandvik

Business Developer | Gründer/Eier

M: +47 901 91 833
E: richard@reblock.no

Senol Kamburce

CEO | Eier

M: +47 481 42 998
E: senol@reblock.no

Kontaktskjema

Vi ser frem til å løse dine utfordringer.

Kontaktskjem

Reblock på sosiale medier

Følg gjerne med oss i REBLOCK® på sosiale medier:

HVEM VI ER

Vi er ikke bare en bedrift. Vi er en sjel. Vi har følelser, meninger, erfaringer, egenskaper og idéer. Vi elsker å skape, og særlig når utgangspunktet har vært «ingenting».

Les hele historien

Kontaktskjema