loader
59.9304854,10.9260509,16

Kontakt oss

Åpningstider

Man-fre 07:00 - 16:30

Besøk oss

Gamleveien 2
1473 Lørenskog (3. etg)

59.9304854,10.9260509,18

Ansatte

Ta kontakt med en av våre hyggelige medarbeidere!

For oss er ingen utfordring for stor.

Zekir Kamburce

Key Account Manager

M: +47 969 17 491
E: zekir@reblock.no

Remi K. Holm

Key Account Manager

M: +47 948 20 337
E: remi@reblock.no

Ben Dzelili

Key Account Manager

M: +47 902 73 881
E: ben@reblock.no

Eva Susanne Wolfert

Prosjektkoordinator

M: +47 975 88 313
E: susanne@reblock.no

Ola Ramsøy Nystøyl

Key Account Manager

M: +47 907 11 731
E: ola@reblock.no

Per Øivind Maarud

Key Account Manager

M: +47 481 74 833
E: per@reblock.no

Muna Samir

Byggingeniør

M: +47 638 00 980
E: muna@reblock.no

Tom Harry Arnesen

Prosjektleder

M: +47 974 79 859
E: tom@reblock.no

Olav Mikal Fykse

Prosjektleder

M: +47 970 18 583
E: olav@reblock.no

Sølvi Christiansen

Ordre og logistikkansvarlig

M: +47 930 27 742
E: solvi@reblock.no

Mona Hansen

Ordre og logistikkansvarlig

M: 918 48 420
E: mona@reblock.no

Gerardus A. Tuitel

Verkstedsmedarbeider

Bartoz Niemczak

Teamleder

Pavel Lisowski

Verkstedsmedarbeider

Vaidotas Jonikas

Verkstedsmedarbeider

Przemuslaw Pawlak

Verkstedsmedarbeider

Jelis Kamburce

Regnskapskonsulent

M: +47 918 26 866
E: jelis@reblock.no

Urime Mulaj

Regnskapskonsulent

E: urime@reblock.no

Richard Anfinsen Sandvik

Gründer

M: +47 901 91 833
E: richard@reblock.no

Senol Kamburce

CEO

M: +47 481 42 998
E: senol@reblock.no

Jan Lie

Member of board

Oddvin Sandvik

Member of board

Kontaktskjema

Vi ser frem til å løse dine utfordringer.

Kontaktskjem

Reblock på sosiale medier

Følg gjerne med oss i Reblock på sosiale medier:

Kontaktskjema