loader
Søk search-image

Ansatte

Reblock > Om oss > Ansatte

Salg

Linda Simonsen

Salgsleder

M: +47 951 73 618
E: linda@reblock.no

Ronny Haklien

Key Account Manager

M: +47 920 59 432
E: ronny@reblock.no

Leif T. Skjeset

Key Account Manager

REBLOCK CONTRACTING AS

M: +47 922 52 091
E: leif@reblock.no

Armin Ghiassi

Key Account Manager

M: +47 481 74 833
E: armin@reblock.no

Ordre og logistikk

Sølvi Christiansen

Ordre og logistikkansvarlig

M: +47 930 27 742
E: solvi@reblock.no

Zekir Kamburce

Driftsleder

REBLOCK CONTAINER AS

M: +47 969 17 491
E: zekir@reblock.no

Bygg

Olav Mikal Fykse

Driftsleder

REBLOCK CONTRACTING AS

M: +47 970 18 583
E: olav@reblock.no

Muna Samir

Byggingeniør

M: +47 638 00 980
E: muna@reblock.no

Tom Harry Arnesen

Prosjektleder

M: +47 974 79 859
E: tom@reblock.no

Muhammad Asad Ansar

Byggingeniør

M: 92587754
E: muhammad@reblock.no

Produksjon

Gerardus A. Tuitel

Verkstedsmedarbeider

REBLOCK SOLUTION AS

Bartoz Niemczak

Verkstedsmedarbeider

REBLOCK SOLUTION AS

Vaidotas Jonikas

Verkstedsmedarbeider

REBLOCK SOLUTION AS

Przemuslaw Pawlak

Verkstedsmedarbeider

REBLOCK SOLUTION AS

Eva Susanne Wolfert

Prosjektkoordinator

M: +47 975 88 313
E: susanne@reblock.no

Remi K. Holm

Driftsleder

REBLOCK SOLUTION AS

M: +47 948 20 337
E: remi@reblock.no

Panagiotis Nikolakopoulos

Teamleader Assistent

REBLOCK SOLUTION AS

Økonomi

Jelis Kamburce

Regnskapskonsulent

M: +47 918 26 866
E: jelis@reblock.no

Urime Mulaj

Regnskapskonsulent

E: urime@reblock.no

Jan Lie

CFO

E: jan@reblock.no

Ledergruppen

Linda Simonsen

Salgsleder

M: +47 951 73 618
E: linda@reblock.no

Olav Mikal Fykse

Driftsleder

REBLOCK CONTRACTING AS

M: +47 970 18 583
E: olav@reblock.no

Jan Lie

CFO

E: jan@reblock.no

Senol Kamburce

CEO | Eier

M: +47 481 42 998
E: senol@reblock.no

Styret

Jan Lie

CFO

E: jan@reblock.no

Oddvin Sandvik

Member of board

Richard I. Anfinsen Sandvik

Styreleder | Gründer/Eier

M: +47 901 91 833
E: richard@reblock.no

Senol Kamburce

CEO | Eier

M: +47 481 42 998
E: senol@reblock.no

logo-popup
For å kunne vise riktig pris trenger vi å vite om du vil handle som bedrift eller privatperson
Banner Image

HVEM VI ER

Vi er ikke bare en bedrift. Vi er en sjel. Vi har følelser, meninger, erfaringer, egenskaper og idéer. Vi elsker å skape, og særlig når utgangspunktet har vært «ingenting».

Les hele historien

Kontaktskjema