loader

Ansatte

Reblock > Om oss > Ansatte

Prosjektsalg

Linda Simonsen

Salgsleder

M: +47 951 73 618
E: linda@reblock.no

Richard I. Anfinsen Sandvik

Prosjektselger

M: +47 901 91 833
E: richard@reblock.no

Bygg

Dag Ivar Østrøm

Avdelingsleder

M: +47 920 84 850
E: dag.ivar@reblock.no

Leif T. Skjeset

Prosjektleder

M: +47 922 52 091
E: leif@reblock.no

Muna Samir

Prosjekteringsleder

M: +47 638 00 980
E: muna@reblock.no

Økonomi

Tommy Lie

CFO

M: +47 40 28 77 56
E: tl@reblock.no

Jonatan Engeskaug Nilsen

Regnskapsmedarbeider | PwC

M: +47 908 03 543
E: jen@reblock.no

Jesper Jansen

Regnskapsmedarbeider | PwC

M: +47 482 27 434
E: jj@reblock.no

Leder

Per-Rune Lunderby

CEO

M: 905 17 287
E: perrune@reblock.no

Styret

Richard I. Anfinsen Sandvik

Styreleder | Gründer/Eier

M: +47 901 91 833
E: richard@reblock.no

Olav Mikal Fykse

Styremedlem

M: +47 970 18 583
E: olav@reblock.no

logo-popup
For å kunne vise riktig pris trenger vi å vite om du vil handle som bedrift eller privatperson
Banner Image

HVEM VI ER

Vi er ikke bare en bedrift. Vi er en sjel. Vi har følelser, meninger, erfaringer, egenskaper og idéer. Vi elsker å skape, og særlig når utgangspunktet har vært «ingenting».

Les hele historien

Kontaktskjema

Fortell oss hva du leter etter

reblock

REBLOCK AS

Eiendomsprosjekter Leilighetsbygg Prosjektering Anbud
rcontainer

RCONTAINER AS

Stålmoduler Containere Modulvogner Ombygging