loader

Ansatte

Reblock > Om oss > Ansatte

Salg

Linda Simonsen

Salgsleder

M: +47 951 73 618
E: linda@reblock.no

Leif T. Skjeset

Prosjektleder

M: +47 922 52 091
E: leif@reblock.no

Bygg

Erlend Sverdrup

Prosjektleder

M: +47 476 18 095
E: erlend@reblock.no

Muna Samir

Prosjekteringsleder

M: +47 638 00 980
E: muna@reblock.no

Tom Harry Arnesen

Prosjektleder

M: +47 974 79 859
E: tom@reblock.no

Muhammad Asad Ansar

Byggingeniør

M: +47 463 47 026
E: muhammad@reblock.no

Økonomi

Jonatan Engeskaug Nilsen

Regnskapsmedarbeider | PwC

M: +47 908 03 543
E: jen@reblock.no

Jesper Jansen

Regnskapsmedarbeider | PwC

M: +47 482 27 434
E: jj@reblock.no

Anders G. Merkesdal

CFO | PwC

M: +47 940 50 585
E: anders.merkesdal@reblock.no

Leder

Senol Kamburce

CEO | Eier

M: +47 481 42 998
E: senol@reblock.no

Styret

Olav Mikal Fykse

Styremedlem

M: +47 970 18 583
E: olav@reblock.no

Richard I. Anfinsen Sandvik

Styreleder | Gründer/Eier

M: +47 901 91 833
E: richard@reblock.no

logo-popup
For å kunne vise riktig pris trenger vi å vite om du vil handle som bedrift eller privatperson
Banner Image

HVEM VI ER

Vi er ikke bare en bedrift. Vi er en sjel. Vi har følelser, meninger, erfaringer, egenskaper og idéer. Vi elsker å skape, og særlig når utgangspunktet har vært «ingenting».

Les hele historien

Kontaktskjema